ЋУПРИЧАНИ КОРИСТЕ ПРОЛЕЋНИ ВИКЕНД: Сутра пешачка акција за све грађане у организацији ПД „Зуброва“
ДАНАШЊИХ двадесетак степени измамило је у паркове већину житеља града на Морави, а већ сутра, 7. фебруара, могу да препешаче „кружну туру“ коју тамошње Планинарско друштво „Зуброва“ организује за суграђане.
Фото: ТО Ћуприја
Дужина стазе је десет километара и прилагођена је особама просечне физичке кондиције. Полазак је од Манастира Раваница у 8,30 сати, стаза води ка Биковцу и току реке Зубраве, а како је пут кружан, љубитељи пешачења враћају се на исто место са ког су кренули.
Вођа ове бесплатне планинарске акције намењене свим заинтересованим Ћупричанима је Далибор Мартиновић, председник ПД „Зуброва“.
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДАН СМРТНИ ИСХОД У ЋУПРИЈИ: На ковид-одељењима Опште болнице 44 пацијента
06. 02. 2021. у 16:45
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)