ПОЗИТИВНА САМО ЈЕДНА ОСОБА: Корона посустаје у деспотовачкој општини
ВИРУС Ковид 19 изгледа да посустаје у деспотовачкој општини, јер је у Ковид амбуланти при Дому здравља јуче био позитиван само један пацијент.
З. Глигоријевић
Прегледана су 23 лица, а за 3, која је утврђено да испуњавају критеријуме за сумњу на вирус САРС-ЦоВ-2, обављено је и тестирање.
Ковид амбуланта радним данима ради од 7 до 20 часова, а викендом од 8 до 19 сати. Ван радног времена амбуланте пацијенти се могу јавити служби Хитне медицинске помоћи у новој згради Дома здравља.
Пријаву за вакцинацију против вируса Ковид 19 грађани могу обавити преко е-управе или на телефон Кол центра 0800/222-334.
Препоручујемо
У РУДНИЧКО-ТАКОВСКОМ КРАЈУ 19 НОВОЗАРАЖЕНИХ: Нема преминулих, у болници 39 пацијената
01. 02. 2021. у 14:11
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)