У БЕЛОЈ ЦРКВИ КРЕЋЕ ПОДЕЛА БЕСПЛАТНОГ ОГРЕВА: 20 породица са КиМ добиће дрва на кућну адресу
ОПШТИНА Бела Црква је на конкурсу Комесаријата за избеглице и миграције Републике Србије добила досад највећи износ средстава за набавку огрева за социјално угрожене породице избеглих и интерно расељених лица са Косова и Метохије, која су привремено настањена на њиховој територији.
Фото: Ј.Ј.Б.
Реч је о донацији од 400.000 динара, захваљујући чему ће огрев добити чак 20 породица, појединачне вредности од 20.000 динара.
Огрев ће им ових дана бити испоручен на кућну адресу, што је посебно важно, јер нас, према најавама метеоролога, у наредном периоду очекују ледени дани.
Препоручујемо
РАДОСТ ЗА ДЕЦУ ИЗ КУСИЋА: Деда Мраз делио пакетиће и за православну Нову годину
15. 01. 2021. у 15:19
СРЕЂУЈУ ПАРК СКУЛПТУРА У ЈАСЕНОВУ: Постављено 180 метара ивичњака, ускоро још фигура
02. 01. 2021. у 12:38
У ПОСЕТИ ПОРОДИЦИ МАЛУШЕВ: Председница Општине Бела Црква обишла вредне и хумане паоре
02. 01. 2021. у 11:49
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)