ЗАРАЖЕНА ЈОШ 32 КОРИСНИКА: Корона у Геронтолошком центру у Шапцу
ЈОШ 32 корисника Геронтолошког центра у Шапцу позитивна су на корона вирус, па је укупан број заражених у тој устаниви сада 124, преноси РТС.
Фото: В.М.
Позитивно је и 20 запослених у тој установи.
Градски штаб за ванредне ситуације упутио је додатно медицинско особље које ће пружити помоћ радницима у Геронтолошком центру у борби против ковида.
Наставља се и снабдевање заштитном медицинском опремом, наводи РТС.
Препоручујемо
НА ПЛИВАЊЕ, АЛИ УЗ ДИСТАНЦУ: Базени у Суботици поново отворени за рекреативце
13. 01. 2021. у 12:53
ВАЖНО ЗА ОНЕ КОЈИ ПУТУЈУ У ХРВАТСКУ: Ево које мере ће важити од 15. јануара на граници
13. 01. 2021. у 11:49
АМЕРИЧКА ВОЈНА БАЗА У ПЛАМЕНУ: Жесток напад током ноћи (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ четири дрона напала су америчку базу Виктори у Ираку, уз низ експлозија синоћ и у раним јутарњим сатима.
21. 03. 2026. у 09:31
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)