ДИРЕКТОРКА ЕИБ У ОПРОШТАЈНОЈ ПОСЕТИ НОВОМ САДУ: Сарадња побољшала квалитет живота Новосађана

ЗАХВАЉУЈУЋИ плодоносној сарадњи са Европском инвестиционом банком (ЕИБ) али неспорно и личном ангажовању и лидерству директорке Представништва ЕИБ за Западни Балкан Дубравке Негре, побољшан је и квалитет живота Новосађана у протеклим годинама.

ДИРЕКТОРКА ЕИБ У ОПРОШТАЈНОЈ ПОСЕТИ НОВОМ САДУ: Сарадња побољшала квалитет живота Новосађана

Фото: Прес служба Града Новог Сада

Ово је изјавио данас градоначелник Новог Сада Милош Вучевић у Градској кући, где је примио директорку Дубравку Негре, која је била у опроштајној посети, на завршетку свог мандата на тој функцији.

Како је саопштено из градоначелниковог Кабинета, у разговору је истакнута веома успешна сарадња те институције са државним органима и субјектима на нивоу земље а посебно је наглашен интензиван рад са локалним самоуправама.

- Градоначелник Вучевић је захвалио на подршци у реализацији досадашњих важних послова као и на свесрдној и конкретној помоћи и саветима у вези са модалитетима финансирања неких будућих пројеката – додаје се у саопштењу.

Директорка Негре је нагласила да је веома важно то што је ЕИБ у Србији препозната као сигуран партнер за многе стратешке пројекте и изразила захвалност Граду Новом Саду на досадашњој веома коректној сарадњи.

Саговорници су изразили наду да ће добар пословни контакт, на свим нивоима у земљи, бити настављен и са наредним руководством Представништва ЕИБ за Западни Балкан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: Поповић нас је натерао...