НА ИНТЕНЗИВНОЈ ДЕВЕТОРО ПАЦИЈЕНАТA: У Краљеву 58 нових случајева инфекције короном
ПРЕМА подацима из Опште болнице „Студеница“, у овој установи тренутно је хоспитализовано 58 ковид пацијената.
Фото: Г.Шљивић
На интензивној нези збринуто је деветоро, од којих је троје на респиратору, а шесторо на неинвазивној вентилацији. Током минулих 24 сата један пацијент је преминуо, осморо је новопримљених, а шесторо је отпуштено са болничког лечења. У овом периоду у Ковид амбуланти обављено је 75 прегледа.
Од укупно 223 тестираних узорака бриса са територије Краљева, рачунајући 117 ПЦР и 106 антиген методом, на ковид-19 позитивно је 58, саопштио је Градски кризни штаб на основу података краљевачког Завода за јавно здравље.
Од избијања епидемије, у граду на Ибру је укупно регистровано 10.070 случајева инфекције, док је у трећем таласу од 16. октобра званично потврђено – 8.614.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИНФИЦИРАНО ЈОШ 70 КРАЉЕВЧАНА: У граду на Ибру и даље двоцифрен број нових случајева
05. 01. 2021. у 16:07
ЈОШ ДВОЈЕ КРАЉЕВЧАНА ИЗГУБИЛО БИТКУ: У Краљеву од 238 тестираних позитивно 64 узорка
04. 01. 2021. у 16:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)