ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЧАЧКУ: Седморо пацијената на респираторима

В. И.

27. 12. 2020. у 12:36

НА свим ковид одељењима у оквиру Опште болнице Чачак, хоспитализовано је 190 пацијента. У респираторном центру смештено је 18 пацијената, од којих је седам на респираторима.

ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЧАЧКУ: Седморо пацијената на респираторима

Фото: В. Илић

У последња 24 сата (пресек од недеље ујутру) премунула су још два пацијента: М.М. (87) из Горњег Милановца и Ч.Д. (70) из Ивањице.

У Општој болници у Чачку евидентиран је пријем 10 пацијента, али и десет отпуста. У Плавој хали је смештено 12 пацијената.

Од 279 узорака, из Чачка је 32 позитивна, из Лучана шест, из Горњег Милановца 19 и из Ивањице девет позитивних. 

За последња 24 часа у пријемно – тријажној амбуланти Опште болнице Чачак, са симптомима и знацима ковид инфекције било је 172 прегледа, од чега је 90 првих прегледа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

СУДБИНСКИ ПАРОВИ: Шест астро комбинација фаталне љубави