ОБЕЛЕЛИ ЗЛАТАР И КАМЕНА ГОРА: Снежни покривач од неколико центиметара већ формиран
КИША која је падала током ноћи у раним јутарњим часовима прешла је у суснежицу и снег. Снежни покривач од неколико центиметара већ је формиран на Каменој Гори и Јабуци.
Фото: А. Ровчанин
- За сада су сви путни правци проходни, у току дана спремно дочекујемо интензивније снежне падавине - казао је Живко Кијановић, председник Месне заједнице Камена Гора.
Велика количина кише која је пала у нижим деловима пријепољксе општине покренула је одроне, па се возачима саветује опрез на деоници од Бистрице до Гостуна и границе са Црном Гором.
Снег већ неколико сати интензивно пада и на Златибору, а у околним селима снежни покривач достигао је висину од десет ценитиметара.
Препоручујемо
СПРЕМИТЕ ШАЛОВЕ И РУКАВИЦЕ: У Србију данас стиже снег, ево где ће се забелети!
26. 12. 2020. у 07:26
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)