ВОЗ "НОСТАЛГИЈА": Снежна Шарганска осмица у новој туристичкој сезони
"ШАРГАНСКА осмица" креће у нову зимску туру. Како је објавио "Србија воз" зимска туристичка сезона воза "Носталгија", на овом музејско-туристичком компексу , почеће 25. децембра.
Фото: Д. Карадаревић
Посетиоци ће моћи снежном "осмицом" да се провозају до 24. јануара 2021. године.
Композиција ће кретати сваког дана у 11.45 из станице Мокра Гора. "Србија Воз" наводи да је цена карте остала непромењена и за све категорије путника, за релацију Мокра Гора-Јатаре-Мокра Гора, износи 600 динара.
Препоручујемо
ПОТПИСАНИ УГОВОРИ ВРЕДНИ 30 МИЛИОНА: Подршка Покрајине развоју руралног туризма
06. 07. 2026. у 15:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)