БРОЈЕВИ У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: У ковид болницама хоспитализована 192 пацијента
У КОВИД болницама у Пчињском округу, Врању и Сурдулици тренутно је хоспитализовано 192 људи.
Фото: Ј.С.
У врањским ковид болницама је 130 пацијената, 121 је позитиван на корона вирус.
Са бронхопнеумонијом је 127 пацијената, на кисеонику 56. На болничко лечење примљено је 11 пацијената, док су 22 отпуштена на кућно лечење. Тренутно је у ковид у овом граду 30 слободних постеља.
У сурдуличкој ковид болници 62 пацијента су хоспитализована, тако да тренутно постоји само једно слободно болничко место.
У предходна 24 сата било је три пријема и три отпуста, док је један пацијент транспортован за Ниш.
Препоручујемо
КОРОНА НАПАЛА НАТО НА КОСОВУ: Словеначки војник пренео вирус осталима
18. 12. 2020. у 20:27
ЕПИДЕМИОЛОШКО СТАЊЕ У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Још 112 заражених ковидом 19
18. 12. 2020. у 18:53
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)