ЕФИКАСНА АКЦИЈА КРАЉЕВАЧКЕ ПОЛИЦИЈЕ: Заплењено 3.480 паклица
Због сумње да је шверцовао акцизну робу, припадници Министарства унутрашњих послова у Краљеву, по налогу овдашњег Основног јавног тужилаштва, поднеће кривичну пријаву против тридесетпетогодишњег мушкарца из Рашке.
Фото: ПУ Краљево
Полиција је, у сарадњи са Пореском полицијом, у Магличу на Ибарској магистрали код Краљева, у путничком аутомобилу „ауди“, којим је управљао осумњичени, пронашла и и запленила 3.480 паклица цигарета, без акцизних маркица и документације о пореклу.
Вредност заплењених цигарета процењује се на око 700.000 динара.
Препоручујемо
ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: У Београду ухапшени нарко-дилери, заплењено 67 килограма дроге
25. 11. 2020. у 12:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)