ПОСЛЕ ДЕСЕТ ДАНА У БОЛНИЦИ: Доловић на кућном лечењу

В. И.

12. 12. 2020. у 15:22

ПРЕДСЕДНИК Општине Лучани Миливоје Доловић, после десетодневне хоспитализације услед обостране упале плућа узроковане корона вирусом, отпуштен је из болнице у Панчеву на кућно лечење.

ПОСЛЕ ДЕСЕТ ДАНА У БОЛНИЦИ: Доловић на кућном лечењу

Фото: Приватна архива

Он је казао да је упала плућа прошла, те да су и анализе показале да му се здравствено стање поправља.

Следи 20 дана кућног лечења и искрено се надам да сам пребродио најтежи период и да сада следи опоравак – рекао је Доловић. - Вирус је подмукао и опасан и, нажалост, многи су се уверили да је озбиљан. Поручујем мојим земљацима да се чувају и да буду одговорни према себи и другима како би што пре заједничким снагама пребродили ову тешку ситуацију и поштедели лекаре и комплетно медицинско особље који се девет месеци боре за животе грађана Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута