СЕДМОРО НОВООБОЛЕЛИХ: Епидемија вируса короне у Свилајнцу
У последња 24 сата у Дому здравља у Свилајнцу регистровано је 18 новооболелих од Ковида 19, од 40 тестираних пацијената, што је за 7 више него јуче.
Фото: Г. Шљивић
Од проглашења епидемије до данас излечено је 376 пацијената, у кућној изолацији је 217 особа, а на болничком лечењу 12 Свилајнчанина. Преминуло је 21 лице.
У пријемно-тријажној амбуланти јуче је прегледан 109 мештанина свилајначке општине.
Препоручујемо
ВЕЛИКИ СТРАХ ЗАВЛАДАО У ЕВРОПИ Зеленског упозоравају: "Ништа не потписуј"
ЕВРОПСКИ челници потајно саветују украјинског председника Володимира Зеленског да буде опрезан поводом напора Сједињених Држава да постигну мировни споразум са Русијом.
07. 12. 2025. у 08:38
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар
ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).
07. 12. 2025. у 07:16
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)