СТИГЛИ ПРВИ ПАЦИЈЕНТИ: Специјална болница у Матарушкој Бањи прешла у ковид систем

Г.Ћ.

11. 12. 2020. у 12:38

СПЕЦИЈАЛНА болница за рехабилитацију „Агенс“ у Матарушкој Бањи код Краљева од недавно је такође у ковид систему, и већ је преузела прве пацијенте из краљевачке Опште болнице „Студеница“ са блажом клиичком сликом.

СТИГЛИ ПРВИ ПАЦИЈЕНТИ: Специјална болница у Матарушкој Бањи прешла у ковид систем

Фото: ГУ Краљево

- На овај начин биће омогућено растерећење краљевачке Опште болнице чије је медицинско и немедицинско особље под великим притиском. Организовали смо смене свих запослених, а један део медицинског особља смо упутили у краљевачку болницу као помоћ – каже Горан Костић, директор „Агенса“.

Према његовим речима, чланови породица ковид пацијената смештених у овој установи моћи ће да добију све информације путем телефона 036/5411022.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута