РЕДОВНЕ ЛИНИЈЕ ДО 18 САТИ: Редукован градски и приградски превоз у Краљеву

У СКЛАДУ са уредбом о мерама за сузбијање заразне болести ковид-19 и новодонетим мерама Владе Србије, на предлог Градског штаба за ванредне ситуације на територији града Краљева редукован је градски и приградски линијски превоз.

РЕДОВНЕ ЛИНИЈЕ ДО 18 САТИ: Редукован градски и приградски превоз у Краљеву

Фото: Depositphotos

Тако ће се радним данима саобраћај обављати по регистрованом реду вожње све до 18 сати, а после тога саобраћаће само одређени поласци. За време викенда саобраћај ће се обављати по реду вожње који се примењује викендом и државним празницима и то до 15 сати, а после тога саобраћаће, такође, само одређени поласци.

Како је саопштио градски Кризни штаб, због новонастале ситуације, сви корисници превоза могу користити међумесне поласке предузећа Пуб Интернационал на линијама Краљево–Витковац–Крагујевац и Краљево–Самаила–Чачак.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру