ЈОШ ПЕТ ЖРТАВА КОРОНЕ: Црна серија се наставља у Чачку
НА ковид одељењима чачанске болнице за 24 сата преминуло је још пет пацијената: три мушкарца и две жене, од 61 до 73 године.
Фото: В.И.
Тиме је црна серија настављена, јер је за три дана од последица инфицирања корона вирусом живот изгубило 19 особа.
Тренутно је у овој здравственој установи хоспитализовано 197 пацијената, у респираторном центру смештено је 17 пацијената сас тешком клиничком сликом, од којих је деветоро прикључено на респираторе.
Евидентирано је 18 пријема и 12 отпуста. Један пацијент пребачен је у болницу у Горњем Милановцу, један у Крагујевац, а једна особа пребачена је у привремену ковид болницу Плаву халу у Атеници, у којој се тренутно налази 17 пацијената.
У ковид амбуоланти чачанске болнице регистрована су 133 прва прегледа.
Препоручујемо
ОБОРЕН РЕКОРД ПО БРОЈУ ОБОЛЕЛИХ: У Расинском округу 260 новоинфицираних
27. 11. 2020. у 12:51
ЦРНЕ КОРОНА БРОЈКЕ У СРПСКОЈ: Преминуло 25 особа, позитивно 388
27. 11. 2020. у 11:45
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)