КНИЋ У НАРАНЏАСТОМ: Усвојена повеља о родној равноправности
ОДБОРНИЦИ Скупштине општине Кнић на последњем заседању усвојили су "Европску повељу о родној равноправности на локалном нивоу“, а у току је процедура о формирању Женске парламентарне мреже.
Фото: М.Л.
Иначе, зграда општине Кнић синоћ је осветљена наранџастом бојом чиме се на симболичан начин прикључила Међународном дану борбе против насиља над женама.
Истом бојом осветљен је и општински слоган "Ја волим Кнић".
Препоручујемо
БОРБА ПРОТИВ НАСИЉА НАД ЖЕНАМА: Поставка паноа на централном градском тргу у Зрењанину
26. 11. 2020. у 10:09
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)