ЕВО КОЈИ СУ УСЛОВИ ЗА ДОНИРАЊЕ: Црвени крст у Параћину организује прикупљање и поделу половне гардеробе
ПАРАЋИНСКИ Црвени крст и даље организује прикупљање, селекцију и дистрибуцију половне гардеробе корисницима којима је то потребно, а чиниће то и даље, све док траје епидемија ковида-19.
Фото: З. Р.
Из ове организације, међутим, подсећају, да и ова активност мора бити организована на здравствено безбедан начин, уз поштовање свих превентивних мера за спречавање ширења вируса корона.
Од грађана-донатора прима се половна гардероба која је искључиво хемијски третирана, са потврдом о хемијском чишћењу, док је пријем опране и ради дезинфекције испеглане гардеробе ограничен искључиво на зимску одећу и дечју гардеробу.
Суграђани који имају вишак одеће, уз испоштоване све услове, могу да је донесу у просторије Црвеног крста радним данима од 10 до 13 сати, а између пријема и дистрибуције корисницима, како кажу у овој организацији, мора да прође најмање 15 дана.
Препоручујемо
ЗЕЛЕНИ ТРГ НА ЦРВЕНОМ КРСТУ: Конкурс за идејно решење уређења дела Врачара у јануару
22. 11. 2020. у 11:24
ОПШТИНСКИ ШТАБ ПРЕЛОМИО: У још једном граду ученици прелазе на онлајн наставу!
20. 11. 2020. у 16:56
ОД ХИРУРШКЕ ДО КАРНЕВАЛСКЕ МАСКЕ: На необичне начине начине лече се од вируса корона
20. 11. 2020. у 15:29
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)