ЗБОГ ПОПРАВКЕ ЦЕВОВОДА Царевац данас без воде
ЈКП „Дунав Велико Градиште“ обавестило је кориснике сеоске водоводне мреже у насељу Царевац да ће у четвртак, 19. новембра, на неколико сати бити обустављено водоснабдевање.
Фото: Д. Н.
Разлог искључења корисника са мреже јесте санација већег квара на водоводу у овом насељу. -Планирано искључење воде извршиће се 18. новембра, око 22 часа, како би се систем испразнио до јутарњих часова и обавили радови на поправци цевовода – саопштили су из ЈКП „Дунав Велико Градиште“. Прекид испоруке воде наставиће се одмах по завршетку поправке цевовода.
Препоручујемо
ЈАВНО-ПРИВАТНО ПАРТНЕРСТВО: Општина Велико Градиште развија сарадњу са предузетницима
28. 10. 2020. у 22:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАМПА ОД ТРАМПА ЗА МАКРОНА: Дипломатски скандал на помолу, Вашингтон спрема невиђени ударац Паризу
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе разматрају одлагање, или чак блокирање, именовања следећег француског амбасадора у Вашингтону, што је потез без преседана који прети да продуби јаз између два дугогодишња савезника, наводе четири извора упозната са ситуацијом.
29. 07. 2026. у 19:12
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
РИБЕ САМЕ МАСОВНО ИСКАЧУ ИЗ ДУНАВА: Људи не верују шта се десило код Смедерева (ВИДЕО)
НА ДУНАВУ, у непосредној близини Смедеревске тврђаве, забележен је призор који се не виђа сваког дана.
28. 07. 2026. у 19:54 >> 20:05
Коментари (0)