КОРОНА У ШУМАДИЈИ: Заражене још 154 особе, највише у Крагујевцу

НА подручју Шумадије коронавирусом су заражене још 154 особе, најновији су подаци Института за јавно здравље у Крагујевцу.

КОРОНА У ШУМАДИЈИ: Заражене још 154 особе, највише у Крагујевцу

Фото: М. Л.

Највише новооболелих је из Крагујевца где је коронавирус потврђен код 131 особе, затим код десет из Тополе, по четири из Аранђеловца и Раче, три из Баточине и две особе из Кнића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ПРЕНОС, БЕЛГИЈА - СЕНЕГАЛ: Сенегалци просули два гола предности у последњих 10 минута, продужеци одлучују путника у осмину финала Мундијала!