КОРОНА У ВРАЊУ За 24 сата хоспитализовано још 15 пацијената

Ј.С.

03. 11. 2020. у 09:50

У ПРЕТХОДНА 24 сата у врањској ковид болници хоспитализовано је још 15 људи.

КОРОНА У ВРАЊУ За 24 сата хоспитализовано још 15 пацијената

Фото: Д. Ристић

Тренутно их је 50, од којих су 34 позитивна на корона вирус. Са бронхопнеумонијом су 42 пацијента, на кисеонику 24. Један пацијент је због погоршања транспортован за Ниш, а троје отпуштено на кућно лечење. Међу хоспитализованима нема деце, а тренутан број слободних постеља је 130.


У ковид амбуланти  током јучерашњег дана обављено је чак 113 прегледа, а укупан број првих прегледа је 61. Узоркована је крв код 67 пацијената и сачињен 51 РТГ плућа.  Такође, урађено је и 45 ПЦР и 69 брзих тестова, а дијагностикована бронхопнеумонија код 15 пацијената.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

УМРО НА БИНИ: Смрт Љубе Мољца о којој је причала Југа - тог јутра га је јако болела глава, а ближио му се 46. рођендан