НАЈВИШЕ ОБОЛЕЛИХ У КРАГУЈЕВЦУ У Шумадији 38 новозаражених короном
НА подручју Шумадије регистровано је још 38 нових случајева заразе корона вирусом.
Фото: М. Луковић
Реч је о узорцима узетим у протекла два дана.
Према најновијим подацима крагујевачког Института за јавно здравље, највише оболелих је у Крагујевцу-32, три из Раче и по једна особа из Аранђеловца, Баточине, Лапова.
Препоручујемо
ДРАСТИЧАН СКОК БРОЈА ЗАРАЖЕНИХ! Чак 326 нових случајева короне у Србији, двоје преминуло
20. 10. 2020. у 14:51
НАЈВИШЕ ОД ПОЧЕТКА ЕПИДЕМИЈЕ У Русији рекордан број новозаражених - 16.319, умрло 269
20. 10. 2020. у 13:11
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца "Није фер, ни колегијално"
ПЕВАЧИЦА Дара Бубамара реаговала је бурно на критике које је добио њен кандидат од стране њених колега из "Звезда Гранда".
25. 01. 2026. у 13:10
Коментари (0)