ГРАД ФИНАНСИРА ДВА ПОКУШАЈА Финансијска помоћ за вантелесну оплодњу у Крагујевцу
ИЗ градског буџета биће финансирана два покушаја за вантелесну оплодњу.
Новости
Право на ту помоћ имају парови,односно жене до 45 година старости који су до сада искористили све покушаје о трошку републичког фонда здравстеног осигурања.
Како наводе у градској управи, финансираће два покушаја вантелесне оплодње, а максималан износ за један покушај је до 25о.ооо динара.
Реч је о предлогу Градског већа, а коначну одлуку донеће одборници Скупштине града Крагујевца.
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)