ТОПЛИ РАДИЈАТОРИ Почела грејна сезона у Јагодини

ИАКО грејна сезона почиње данас, већи део корисника у Јагодини топле радијаторе имао је од понедељка, јер је температура била испод 12 степени Целзијуса, па је Градска топлана укључила грејање.

ТОПЛИ РАДИЈАТОРИ Почела грејна сезона у Јагодини

Фото: Архива

- Нажалост, имамо велики број проблема, јер долази до пуцања топловода и вертикала у неким зградама или вентили, па убрзано радимо на отклањању кварова – наводи за „Новости“ Надежда Марковић Пурић, директорка Градске топлане.


Она додаје да цена грејања од 96,6 динара по кавдартном метру није мењана од 2015. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести