РЕМОНТ ТРАФОСТАНИЦЕ: Због радова део центра Лесковца без струје
ПЕТНАЕСТАК улица и тргова у Лесковцу 8. октобра ће бити без електричне енергије због редовне годишње ревизије и ремонта трафостанице „Лесковац 3“.
Фото: И. Митић
Лесковачка „Електродистрибуција“ је саопштила да струју у четвртак, од девет до 13 часова, неће имати потрошачи у улицама: Моше Пијаде, 11. октобра, Косте Стаменковића, 7. јули, Бунатовачка бр.5, Доситеја Обрадовића, од броја 1 до 29.
Ту су и Учитеља Јосифа, Гоце Делчева, Раданска, од броја 207 до 277, затим Раде Свилара, Светозара Марковића, Јужноморавских бригада, од броја 1 до 143 као и Трг војске односно Трг револуције.
Препоручујемо
УЛАГАЊЕ У ИНДУСТРИЈСКУ „ЗЕЛЕНУ ЗОНУ“ У ЛЕСКОВЦУ: Уз канализацију решавају проблем одвода
07. 10. 2020. у 19:08
У "БЕОГРАДУ" И НОВАЦ ИЗ ЕМИРАТА: Најављен долазак још једног инвеститора
08. 10. 2020. у 08:55
ДЕЧИЈА НЕДЕЉА: Концерт за најмлађу публику у Лесковачком културном центру
06. 10. 2020. у 16:33
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (0)