СИМБОЛ ТРАЈАЊА И БУДУЋНОСТИ: Свечаност на Правном факултету у Крагујевцу
ПОВОДОМ 180 година од оснивања Правног одељења у оквиру Лицеја у Крагујевцу и почетка нове школске године,на овдашњем Правном факултету приређен је свечани пријем,као и додела индекса за бруцоше.
Фото Н. Скендерија
Такође,у дворишту Правног факултета ,градоначелник Крагујевца Никола Дашић,ректор Универзитета др Ненад Филиповић,декан овог факултета др Драган Вујисић и три првоуписана бруцоша,засадили су по једно дрво,као симбол традиције,трајања и будућности правде и права.
Препоручујемо
У ЋУПРИЈИ ПОЧЕО „РАВАНЕЛИУС“: Отворен 7. фестивал музичке изузетности
04. 07. 2026. у 18:03
ДЕЦО, ЛЕТУЈТЕ У БИБЛИОТЕЦИ: За ученике су почеле занимљиве креативне радионице
04. 07. 2026. у 17:28
ЛЕТЊЕ ШТИВО ЗА КУПАЧЕ: У Новом Саду на купалишту отворена „Библиотека на Штранду“
04. 07. 2026. у 11:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 22:00
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)