ДЕЦА И РОДИТЕЉИ УРЕЂИВАЛИ ТЕРЕН: Тренери спремили ручак
ДРУЖЕЊЕ младих рукометаша Граднулице из Зрењанина, њихових родитеља, са тренерима и члановима управе клуба, након заједничке радне акције уређења бетонског рукометног терена и простора око њега, окончало се заједничким ручком, који су припремили тренери у клубу.
Фото: РК Граднулица
Граднулица је мали клуб, али светле традиције, која је изњедрила бројна позната имена и рукометаше, који су изградили врхунске каријере, а оријентисана је на рад са младим спортистима.
Фото: РК Граднулица
Малишани, који су уз помоћ својих родитеља, вредно радили на уређењу терена, одушевљени гестом својих тренера, најавили су нову радну акцију и заједничко дружење.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)