ГРАДОНАЧЕЛНИК НА ДВА ТОЧКА: Челник Зрењанина на посао стигао бициклом

Симо Салапура, нови градоначелник Зрењанина, свој радни дан, након што је званично преузео функцију, обележио је доласком бициклом на посао.

ГРАДОНАЧЕЛНИК НА ДВА ТОЧКА: Челник Зрењанина на посао стигао бициклом

Фото Град Зрењанин

Градоначелник је, подржавајући Светски дан без аутомобила, који се сваке године организује у оквиру "Европске недеље мобилности", послао поруку, уз јасну жељу да укаже на неопходност промене понашања грађана у погледу редукције коришћења моторних возила, која представљају један од највећих загађивача ваздуха.

- Често возим бицикл, додуше у слободне време, тако да ми није било тешко да на посао стигнем својим двоточкашем - нагласио је градоначелник Зрењанина, Симо Салапура.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (2)

ПОТРЕС! Хрватска избачена са Светског првенства