ТВРЂАВА ГОЛУБАЧКИ ГРАД: Дегустација вина и концерт међу зидинама
У СУБОТУ, 19. августа, у тврђави Голубачки град, на обали Дунава, од 10 до 16 сати на програму су приче о вину и грожђу, уз дегустацију и промоцију вина.
Фото: Голубачки град
Од 15 сати на зидинама овог средњовековног утврђења почеће концерт који ће извести пожаревачки квартет „Мист“.
Његови чланови су Марта Благојевић – сопран, Илија Рајковић - клавир, Теодора Димитријевић - виолина и Саша Стојановић - кахон. Посетиоци ће уживати у класичним, евергрин, поп, староградским и народним песмама и мелодијама посвећеним вину, грожђу, љубави и сунцу.
Препоручујемо
КУМЕ НА ГОЛУБАЧКОЈ ТВРЂАВИ: Биља Крстић и Горица Поповић уживају крај Сребрног језера
04. 09. 2020. у 20:55
ПОЛОВНИ ХРВАТСКИ "РАФАЛ" СЕ ПОКРАВИО ЧИМ ЈЕ ПОЛЕТЕО: Хитно морао да прекине лет
ЈЕДАН од борбених авиона „Рафал“ Хрватског ратног ваздухопловства морао је у четвртак да прекине планирани лет због техничких проблема који су се појавили при полетању.
16. 01. 2026. у 21:12
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
НАЉУТИО И РУСЕ: "Милановићев коментар је врло провокативан у тренутним околностима"
РУСКИ амбасадор назвао је "провокативном" идеју хрватског председника.
17. 01. 2026. у 11:32
Коментари (0)