ХУМАНИТАРНИ БАЗАР ЗА ЛАНУ ЈОВАНОВИЋ: Прикупљање средстава за лечење девојчице
"ЗРЕЊАНИН за Лану" хуманитарни базар на којем ће се прикупљати средства за њено лечење, одржаће у суботу 19.септембра од 11 до 13 часова у парку Чоклигет, на локацији познатијој као "Круг" иначе омиљеном састајалишту младих.
Фото: Приватна архива
У музичком делу програма учествоваће професор Марко Пејчић и музички трио Музичке школе "Јосиф Маринковић".
Фото: Приватна архива
Базар организују удружења и неформалне групе из Зрењанина уз подршку МЗ "Мала Америка" и Музичке школе "Јосиф Маринковић".
Препоручујемо
ЗА АНИКУ, ОД СРЦА: Горњи Милановац прикупља новац за лечење болесне девојчице
17. 09. 2020. у 13:03
ПРИКУПЉЕНО 36 ЈЕДИНИЦА КРВИ: Хуманитарна акција Црвеног крста у Сомбору
15. 09. 2020. у 12:48
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)