СТАБИЛНО И ПОВОЉНО: У Пиротском округу нема заражених
НИ ЈЕДАН од 13 узорака који су , са подручја Пиротског округа анализирани и нишком ИЗЈЗ, није позитиван-саопштио је данас пиротски ЗЗЈЗ, који у последњих 5 дана није регистровао ни једног зараженог док је од 14.августа било само четири случаја.
Фото: В. Ћирић
Данас је узето 11 брисева и послато у ИЗЈЗ на анализу. Због охрабрујућих података ситуација у округу се може оквалуификовати као стабилна и повољна, али је и даље најважније поштивање и спровођење превентивних мера-кажу у пиротском ЗЈЗЗ на чијем подручју је од почетка епидемије од последица заразе ковидом 19 издахнуло 25 особа, а лаборатиоријски потврђерних случајева било је 365.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)