РАНЧЕВИ ЗА 611 ПРВАКА: Челници Сомбора обрадовали нове ђаке

ПРЕДСТАВНИЦИ локалне самоуправе Сомбора данас су пожелели добродошлицу за 611 ђака – првака.

РАНЧЕВИ ЗА 611 ПРВАКА: Челници Сомбора обрадовали нове ђаке

Фото: Ј.Бекић

Седам школе у Сомбору у овој школској години похађа 394, а  у 15 насељених места 217 ученика првих разреда. Локална самоуправа и  Савет за безбедност саобраћаја припремили су поклоне добродошлице – прварице и ранчеве који су првог дана школе уручени првацима.

Фото: Ј.Бекић

 Добродошлицу ученицима првог разреда у градској ОШ „Иво Лола Рибар“ и у ОШ „Иван Горан Ковачић“ у Станишићу пожелео је председник Скупштине града  Зоран Рус.

Градоначелник  Антонио Ратковић посетио је ђаке у ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сомбор, ОШ „Братство-јединство“ Бездан и ОШ „22. октобар“ Бачки Моноштор, и пожелео ученицима успешно школовање. За прварице је из буџета издвојено 126.000, док је за ранчеве издвојено 468.000 динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

КАДА УМРЕМ, САЗНАЋЕ СЕ ИСТИНА Детаљи односа Јами и Мила Ђукановића