ПИРОЋАНЦИ ОБЕЛЕЖИЛИ ГРАДСКУ СЛАВУ: Због короне само литургија, без литије и вашара
ВЛАДИКА нишки Арсеније и пиротско свештенство служили су литургију поводом Велике Госпојине, коју Пирот обележава као градску славу.
Фото: В.Ћ.
- Сходно околностима ове године обележавамо градску славу скромно, односно без литија и традиционалног вашара. Врло је важно да кажемо да у Пироту последњих дана нема новозаражених грађана, али су мере опреза и даље потребне. Зато је и ова прослава скромна. Грађанима честитам празник, а првацима срећан полазак у школу и мирну школску годину - поручио је поводом славе градоначелник Владан Васић.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)