КОРОНА И ДАЉЕ ПРЕТИ: Још 17 Краљевчана позитивно на ковид

ПРЕМА саопштењу градског кризног штаба, на основу информација добијених за 2. август из овдашњег Завода за јавно здравље, у Краљеву је откривено још 17 случајева корона вируса.

КОРОНА И ДАЉЕ ПРЕТИ: Још 17 Краљевчана позитивно на ковид

Фото: Г.Шљивић

Укупно је тестирано 56 узорака са територије Краљева у Дирекцији за националне референтне лабораторије Батајница.

Тако је од почетка епидемије у граду на Ибру до сада званично потврђено 1.210 случајева инфекције, од којих 1.158 од 17. јуна и другог налета корона вируса.

У саопштењу се додаје да је током минула 24 сата у краљевачкој Општој болници "Студеница" од последица ковида 19 преминуо један пацијент, тако да је од почетка епидемије укупно 30 Краљевчана изгубило битку против овог вируса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте