У ПРИЈЕПОЉУ ДЕВЕТ НОВИХ СЛУЧАЈЕВА КОРОНЕ: У Златиборском округу 25 новозаражених
ОД пристиглих резултата из претходних дана особа које су тестиране са подручја Златиборског округа, потврђено је 25 нових случајева позитивних на вирус КОВИД-19 и то Пријепоље 9, Пожега и Прибој 4, Ужице 3, Ариље 2, Сјеница, Нова Варош и Чајетина по 1, саопштио је ужички Завод за јавно здравље.
Фото: А. Ровчанин
Од почетка епидемије до данас укупно је потврђено 1604 случајева инфекције вирусом ЦОВИД-19.
Према подацима Министарства унутрашњих послова у Пријепољу је 79 особа у самоизолацији.
Препоручујемо
КОРОНА ЈЕ САДА МНОГО ОПАСНИЈА: Страдају бубрег, јетра, срце, мозак...
23. 07. 2020. у 13:06
ЛОША СИТУАЦИЈА У ЛОЗНИЦИ: Вирусом корона заражено 10 лекара и 25 медицинских сестара
22. 07. 2020. у 14:15
"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)