ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЧАЧКУ: Ивањичанин 48. жртва вируса корона на подручју Моравичког округа

ИВАЊИЧАНИН М. К. (62) преминуо је током прошле ноћи (између уторка и среде) у чачанској болници од тешке респираторне инфекције проузроковане инфекцијом корона вируса.

ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЧАЧКУ: Ивањичанин 48. жртва вируса корона на подручју Моравичког округа

Фото: В. Илић

То је осма жртва ковида-19 са територије ове опшине, док је на подручју Моравичког округа од проглашења епидемије од корона вируса преминуло укупно 48 људи.

Јуче су у Чачак стигла 52 резултата послатих узорака у београдске лабораторије. Од тога је корона вирус потврђен код још 15 особа са подручја Моравичког округа. Са територије Ивањице заражено је седам особа, Чачка шест и две из Горњег Милановца. 

Највећи проблем у Ивањици, која је постала ново жариште, су студенти који су се вратили својим кућама, као и берачи малина који долазе из разних крајева Србије у ово подручје. 

Од почетка епидемије у Моравичком округу званично су евидентиране 434 особе инфициране ковидоим-19.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову