Невреме стигло у Србију: У Лозници град величине лешника тукао бар десет минута, непогода јача од ракета! (ВИДЕО)

В. Митрић

02. 07. 2020. у 18:04

Град величине лешника, праћен снажном кишом и ветром, десетак минута најмање, око 17 часова, у четврта, тукао је део лозничког краја, између Дрине и Јадра.

Невреме стигло у Србију: У Лозници град величине лешника тукао бар десет минута, непогода јача од ракета! (ВИДЕО)

Фото: В. Митрић

Противградне станице у овом крају, како нам је, у више наврата речено, званично, имају довољно ракета, већина њих је аутоматизована и требало би да, у великој мери, штите поља овдашњих домаћина, али овога пута сиви облаци, који су, као и обично, дошли са леве обале Дрине, били су јачи.

Штете на усевима тек ће бити извесне после престанка кише, која није престала, пошто је утихнуо град.Јасно је да ће се, сигурно, град лоше да одрази на малину, чија је берба у пуном јеку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДОБИЈА МИЛИОНЕ И МИЛИОНЕ?! Данас на Маракану у куповину стиже озбиљан играч