РАДОВИ ВРЕДНИ ДЕСЕТ МИЛИОНА ДИНАРА: Асфалтирање тротоара у шабачкој општини

Градоначелник Шапца др Александар Пајић и в.д. директора ЈП ,,Инфраструктура Шабац" Риста Ристић обишли су данас Месну заједницу Змињак, у којој је у току асфалтирању тротоара дужине 1.500 метара. Вредност радова је 8,5 милиона динара.

РАДОВИ ВРЕДНИ ДЕСЕТ МИЛИОНА ДИНАРА: Асфалтирање тротоара у шабачкој општини

В Митрић

- На захтев Савета месне заједнице унапређујемо безбедност пешака, пре свега деце у Змињаку. У центру села, код Основне школе ,,Јован Цвијић" и Дома културе, завршено је асфалтирање тротоара дужине 1.500 метара, у које смо уложили 8,5 милиона динара - рекао је градоначелник Александар Пајић.

Пајић је посету Змињаку искористио и за обилазак спортског терена ФК ,,Будућност 1929" где је постављена надстрешница на трибинама коју је Град Шабац финансирао преко Градског фудбалског савеза, за шта је издвојено 700.000 динара.

- Сада ће гледаоцима бити много пријатније да прате спортска дешавања са трибина, јер ће бити заштићени од временских услова. У оквиру овог комплекса урадили смо и реконструкцију терена за мали фудбал и рукомет, а вредност изведених радова је 1,3 милиона динара - нагласио је градоначелник Шапца.

Тренутно су у току и радова на изградњи тротоара у Прњавору, а затим се машине премештају у Липолист и Јевремовац. Извођач радова је ВД ,,Југокоп-Подриње".

Како кажу надлежни, план је да у наредних неколико дана асфалтирају и школске терене у Дуваништу, Румској и Поцерском Метковићу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет