ЗБОГ РЕКОНСТЕУКЦИЈА ВОДОТОРЊА У КЛЕКУ: Најављени могући проблеми у водоснабдевању

Радници комуналног предузећа Водовод и канализација из Зрењанина, у склопу  одржавање изворишта и повећања квалитета водоснабдевања, у уторак 12. маја почињу радове на комплетној репарацији резервоара водоторња у месту Клек, недалеко од Зрењанина.

ЗБОГ РЕКОНСТЕУКЦИЈА ВОДОТОРЊА У КЛЕКУ: Најављени могући проблеми у водоснабдевању

VIK Zrenjanin

Радови обухватају пескарење, фарбање заштитним слојем и поправку термичке изолације водоторња.

Мештани Клека обавештени су да због репарационих радова на водоторњу, који ће у наредних десетак дана, бити искључен из система водоснабдевања, може доћи до повремених осцилација притиска воде у мрежи.

 
 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)