ПРОЛЕЋНИ ФЕСТИВАЛ ЦВЕЋА: Традиционална манифестација у Житишту

ТРАДИЦИОНАЛНА манифестација Пролећни фестивал цвећа, која годинама уназад привлачи велику пажњу мештана, одржаће се 7. и 8. априла на централном тргу у Житишту.

ПРОЛЕЋНИ ФЕСТИВАЛ ЦВЕЋА: Традиционална манифестација у Житишту

A. Amižić

Како поручују из Туристичке организације општине Житиште и ове године посетиоце  очекује богата понуда цвећа, садница, украсног биља и пратеће опреме, уз сјајну прилику да уреде своје двориште или балкон. 
Уз маскенбал и цветне перформансе малишана из Предшколске установе Десанка Максимовић, на Пролећном фестивалу цвећа у Житишту, учествоваће бројни узгајивачи и излагачи из целе Србије.
 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује паклена атмосфера на Маракани