ЕДУКАТИВНИ КУРС САМООДБРАНЕ ЗА ДАМЕ: Акција каратиста у Зрењанину

Каратисти Банатског цвета из Зрењанина, на челу са мастер тренером Гораном Самоловцем, по традицији која траје од 2018. године одржаће едукативни, једнодневни курс самоодбране за жене и девојке, у среду 10. фебруара у 20 часова у сали Основне школе "Доситеј Обрадовић".

ЕДУКАТИВНИ КУРС САМООДБРАНЕ ЗА ДАМЕ: Акција каратиста у Зрењанину

фото: Банатски цвет

- Пројекат су подржали Министарство унутрашњих послова, Покрајинска Влада, Центар за социјални рад града Зрењанина, Центар за пружање услуга социјалне заштите Мост, Црвени крст, Предшколска установа, Дом ученика средњих школа Ангелина Којић Гина, наравно као и Спортски савез и Градска управа града Зрењанина - истиче Никола Вукелић, председник Карате клуба Банатски цвет, уз позив и осталим установама у Зрењанину и околини, у којима је велики број жена, да се укључе у пројекат, који је бесплатан и отворен за све заинтересоване даме.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине