ВЕЧЕ СТУДЕНТСКОГ ФИЛМА Бесплатне пројекције у СКЦ Нови Сад

ПРОЈЕКЦИЈЕ три кратка филма младих аутора обележиће „Вече студентског филма“, у петак, 6. фебруара у 20 часова, у Студентском културном центру Нови Сад (Улица Владимира Перића Валтера 5).

ВЕЧЕ СТУДЕНТСКОГ ФИЛМА  Бесплатне пројекције у СКЦ Нови Сад

Плакат

Манифестацију, за коју је улаз слободан, у 20 часова отвориће филм „Храна за голубове“, по сценарију и режији Милице Спасојевић, у којем главне улоге тумаче Жарко Лаушевић и Лука Грбић, настао у продукцији Факултета драмских уметности у Београду. У 20.30 часова на програму је филм „Срце“, по сценарију Виде Давидовић, у режији Гвоздена Илића. Главне улоге играју Алиса Радаковић и Кемил Бектеши, а продукцију потписује Академија сценских умјетности из Сарајева.

У 20.45 часова, премијерно ће бити пририказан филм „33. дан“, рад групе аутора у продукцији Студентског културног центра Нови Сад, као завршница Летње школе филма.

- Посебно нам је драго што ћемо публици премијерно представити филм «33. дан’, младих људи који су прошли цео процес, од теоријских основа до практичног рада, и то је њихово прво заједничко представљање пред публиком- каже Слободан Бранковић, позоришни и филмски редитељ и водитељ Летње школе филма СКЦНС-а.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ЛУДНИЦА НА МЕЧУ МЕКСИКО - ЕНГЛЕСКА! Пет голова, два пенала и црвени картон - ово се први пут догодило на Астеки!