ПЕТИЦИЈА СТАНАРА: Забринути због ризичне саобраћајнице
ПОЖАРЕВАЦ – У Улици Моше Пијаде у Пожаревцу, у делу код Казнено-поправног завода за жене, недавно се догодила још једна саобраћајна несрећа, када је ауто ударио у три паркирана возила и преврнуо се.
Д. Новковић
Погинулих том приликом није било, али је причињена велика материјална штета. Због тога су станари из оближњих стамбених зграда покренули потписивање петиције, тражећи од надлежних служби да се што пре позабаве овим проблемом, јер поменута деоница представља опасност и по пешаке и по возаче. Они траже постављање лежећих полицајаца или других успоривача брзине, појачане контроле брзине возила, поштовање пешачког прелаза. постављање боље сигнализације и осветљење пешачког прелаза.
Препоручујемо
СНЕГ У ЗАПАДНОЈ СРБИЈИ: Ево каква је ситуација у Чачку, Лучанима, Ивањици...
08. 01. 2026. у 16:02
ДВОСТРУКО СЛАВЉЕ: Краљевчки ОK Техничар прославио Божић и свој 16. рођендан
08. 01. 2026. у 15:36
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)