ПРЕМИЈЕРА КОМАДА “ЈА ТОДОР”: На сцени позоришта у Зрењанину

НА Драмској сцени Народног позоришта Тоша Јовановић у Зрењанину,  у петак 19. и суботу 20. септембра, од 20 часова, одржаће се премијера комада Ја Тодор. Ради се о комаду који jе написала Ана Ђорђевић, о бечкеречком, или зрењанинском песнику, драмском писцу, ликовном критичару и књижевном теоретичару Тодору Манојловићу, а режију потписује Јана Маричић.

ПРЕМИЈЕРА КОМАДА “ЈА ТОДОР”: На сцени позоришта у Зрењанину

фото: НП Тоша Јовановић Зрењанин

У представи која ће премијерно изведена управо на Сцени Тодор Манојловић у оквиру зрењанинаког позоришта, играју Драган Ђорђевић, Сања Радишић, Милош Лазић, Ања Катић, Јован Станковић, костимограф је Биљана Гргур, сценограф Милан Нешковић, композитор Божидар Обрадиновић, док је за сценски покрет задужен Игор Грекса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите