ЗАТВАРА СЕ ДЕСНА КОЛОВОЗНА ТРАКА НА ФУТОШКОМ ПУТУ : „Новосадска топлана“ копа магистрални вреловод ка Телепу

Слободан Бајић

15. 07. 2025. у 15:18

Јавно комунално предузеће „Новосадска топлана“ ће у среду, 16. јула, наставити радове на изградњи магистралног вреловода дуж Футошког пута, за потребе снабдевања Телепа топлотном енергијом.

ЗАТВАРА СЕ ДЕСНА КОЛОВОЗНА ТРАКА НА ФУТОШКОМ ПУТУ : „Новосадска топлана“ копа магистрални вреловод ка Телепу

Н.Карлић

Због тих радова, по Решењу Градске управе за саобраћај и путеве, привремено ће бити промењен режим саобраћаја. Јер, у зони радова ће Футошки пут бити попречно раскопан, после раскрснице са Булеваром Слободана Јовановића и Вршачком улицом.

У првој фази радова, за саобраћај ће бити затворена десна коловозна трака на Футошком путу, у смеру ка Ветернику, а комплетан саобраћај се преусмерава у леву коловозну траку, уз ограничење брзине на 30 километара на час.

Планирани рок за завршетак радова у тој фази је 29. јул, док ће о наставку радова и изменама режима саобраћаја надлежна предузећа благовремено обавестити јавност.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

БАКА ЈОЈ ЈЕ ОДУВЕК БИЛА УЗОР: Она је унука Љиљане Стјепановић - гледали сте је у популарној серији