РЕКОРДНА ПОТРОШЊА ВОДЕ У УЖИЦУ: Малинари одврнули славине
Ужичко ЈКП „Водовод“ је саопштило, да је потрошња воде у приградским насељима и селима огромна и да достиже рекорде. Количине воде су и даље довољне, али се проблеми појављују у Дрежнику и Збојштици.
Д. Дозет
- Екипе “Водовода“ су у целодневном дежурству и обилазе угрожена подручја где отклањају уочене проблеме. Узрок проблема је прекомерна потрошња воде, односно заливање малина, боровница и вртова – сматрају у „Водоводу“ и апелују на грађане да рационално троше воду и да не угрожавају своје комшије.
Препоручујемо
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (0)