ЧУВАЈУ КРАЉЕВАЧКИ Р`Н`Р: “Голуб рок фест“ на Градском базену у Краљеву

Горан Ћировић

13. 06. 2025. у 06:30

Под слоганом „Ми чувамо краљевачки рок ен рол“ на Градском базену у Краљеву у суботу ће бити одржан бесплатан рок концерт овдашњих бендова - „Голуб рок фест“.

ЧУВАЈУ КРАЉЕВАЧКИ Р`Н`Р: “Голуб рок фест“ на Градском базену у Краљеву

прив.архива

Уз знак сећања и подсећање на краљевачког рок ентузијасту Бојана Каралића, овом приликом наступиће „Fearless“, „Good will“, „Дечја радост“, „Гама зрак“ и „Burns”, а оргнизатори наглашавају да сви бендови, техничка и остала подршка учесвују волонтерски у овој манифестацији која би требало да постане традиционална.

Концерт ће имати и хуманитарни карактер, а с обзиром на бесплатан улаз, биће постављене кутије за новчане донације намењених као помоћ лечењу шестогодишње девојчице Дуње Мијаиловић из Краљева.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ПЛАЧ КОЈИ ЧУЈЕШ НИЈЕ ТУГА Ово је песма коју је Радован Караџић из затвора написао својој супрузи Љиљани: Љубљена моја, све је исто