ИСКЉУЧЕЊА СТРУЈЕ: Сутра радови на мрежи у Браничевском округу
У четвртак, 29. маја, изводиће се радови на електромрежи, због чега ће поједини делови Браничевског округа остати без струје.
Д.Н.
На подручју општине Петровац на Млави, од 8 до 8.30 и од 14.30 до 15 сати, струју неће имати Лопушник, Забрђе, Добрње, Орешковица и Вошановац, од 8.30 до 14.30 трафо-област Лопушник 1 и 4. У периоду од 8 до 14, у Пожаревцу ће са мреже ће бити искључена Улица братства-јединства, од броја 134 до Улице Милоша Поцерца. У случају лошег времена, наведени радови биће одложени.
Препоручујемо
У ЋУПРИЈИ ПОЧЕО „РАВАНЕЛИУС“: Отворен 7. фестивал музичке изузетности
04. 07. 2026. у 18:03
ДЕЦО, ЛЕТУЈТЕ У БИБЛИОТЕЦИ: За ученике су почеле занимљиве креативне радионице
04. 07. 2026. у 17:28
ЛЕТЊЕ ШТИВО ЗА КУПАЧЕ: У Новом Саду на купалишту отворена „Библиотека на Штранду“
04. 07. 2026. у 11:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)