ЗА СЕДАМ ГОДИНА ПОСТОЈАЊА ОСВОЈИЛИ ШЕСТ ТИТУЛА: Пријаме за чланове Клуба малог фудбала Лозница
У просторијама Градске управе Лознице данас је уприличен свечани пријем за шампионе, играче и чланове стручног штаба Клуба малог фудбала Лозница, који су ове године освојили и титулу државног првака и Куп Србије, чиме су дошли до шесте титуле за само седам година постојања.
В Митрић
Заменик градоначелнице, Петар Гавриловић, истакао је да је овај успех изузетан и заслужује посебно признање.
Град Лозница већ годинама свесрдно подржава спорт, кроз суфинансирање више од 80 спортских колектива. Резултат те подршке су и све чешћи успеси наших клубова. Дупла круна КМФ Лозница је врхунац, али бих подсетио да је ФК Лозница заузела друго место у Српској лиги Запад, рукометаши су играли бараж за Суперлигу, а борилачки спортови освојили су бројне медаље на домаћим и међународним такмичењима. Лозница постаје град спорта, хале и стадиони су пуни, а предстоје и бројни међународни догађаји.
Међу њима је истакао финале Купа Србије за фудбалерке које ће бити одржано 9. јуна на стадиону Лагатор, пријатељску утакмицу репрезентација Србије и Грчке до 21 године, финале Купа Србије у боксу, као и највећи шаховски турнир у Србији, заказан за 12. јун у конференцијској сали УФК Лагатор.
Капитен КМФ Лозница Јаков Вулић, осврнуо се на сезону.
Од 1. августа смо у припремама, зацртали смо циљ, дупла круна и успели смо. Победили смо Смедерево у полуфиналу 2:1, а затим ФОН са 3:0 у финалу. Посебно је тешка била трећа утакмица на гостујућем терену иако је било 6:3, одлучена је у продужецима. Надамо се да ће екипа остати на окупу и да ћемо направити добар резултат у Лиги шампиона. Ако прођемо групу, имамо шансу и за осмину финала.
Директор клуба Ненад Деспотовић захвалио се локалној самоуправи.
Без подршке Града, градоначелнице Драгане Лукић и заменика Гавриловића, тешко бисмо све ово изнели. Играчи и стручни штаб су најзаслужнији, а сада нас очекује главни изазов, Лига шампиона. Предаћемо кандидатуру да Лозница буде домаћин главне рунде и верујемо да ћемо поново обрадовати наше суграђане.
Препоручујемо
ОГЛАШЕНА ПРОДАЈА ИМОВИНЕ АУТОБУСКОГ ПРЕВОЗНИКА ИЗ ВРШЦА Оде фирма за 615 милиона
25. 01. 2026. у 20:00
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.
27. 01. 2026. у 07:44
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)