ЛЕСКОВАЦ ПОВЕЗУЈЕ МЛАДЕ ПРЕДУЗЕТНИКЕ: Овогодишње „Умрежавање“ одржано у Солуну

Игор Митић
Игор Митић

22. 05. 2025. у 13:45

Овогодишњи програм „УМрежавање“ окупио је педесетак амбициозних и перспективних младих предузетника из Лесковца, са циљем да иницира њихово повезивање, кроз размену знања и искустава, што би требало да отвори врата будуће сарадње.

ЛЕСКОВАЦ ПОВЕЗУЈЕ МЛАДЕ ПРЕДУЗЕТНИКЕ: Овогодишње „Умрежавање“ одржано у Солуну

фото: Град Лесковац

Они су током тродневног дружења у Солуну, у организацији лесковачке локалне самоуправе и градске Канцеларије за младе, разговарали и о могућности за међународну привредну сарадњу, као и о јачању српске пословне заједнице у иностранству.

Лесковац већ неколико година, на иницијативу народног посланика Стефана Китановића, на исти начин повезује и студенте из овог града пружајући конкретну подршку њиховом личном и професионалном развоју.

Кроз радионице, сусрете и разговоре млади људи различитих профила долазе до драгоцених контаката и идеја које често прерастају у пројекте и представљају активно учешће у развоју локалне заједнице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart